Doména opravydomacnosti.cz na prodej.

Bližší informace na telefonním čísle: 602 856 567

Reklamace, nejste s něčím spokojeni

  • I přesto, že se snažím dělat svoji práci s maximální pečlivostí a podle nejlepšího svědomí, může se stát, že po mém odchodu se vyskytne nepředpokladatelná nebo skrytá závada. V takovém případě mě prosím ihned kontaktujte, a já v co možná nejbližším termínu Vás navštívím a záležitost dám do pořádku k Vaší plné spokojenosti.
  • Na opravy poskytuji záruku dle Občanského zákoníku 3 měsíce.
  • Na zakoupené nové výrobky se vztahuje záruka podle Občanského zákoníku. U spotřebního zboží je to 24 měsíců. Pokladní doklad i řádně vyplněný a potvrzený Záruční list Vám bude předán k případné reklamaci.
Hodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel Brno
czin-eu
jahho
najednou-cz
alfa

logo-fischer
logo-hitachi

Hledáte firmuHledáte firmu?

KOMPLEXNÍ ELEKTROINSTALATÉRSKÉ PRÁCE
PRO VÁŠ DŮM, BYT I FIRMU

fa. Martin Lewkiw

tel.: 774 832 405

e-mail: lewkiw.martin [at] gmail.com

InformaceInformace

Vážení zákazníci, velice se Vám omlouvám, ale z důvodu dlouhodobých zdravotních problémů momentálně nepřijímám žádné zakázky. Děkuji za pochopení.

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu plastových oken. Nabízím kompletní kontrolu a seřízení plastových oken. Promazání závěsů a kování Vám zajistí lehkost chodu mechaniky oken a ochranu proti korozi. Impregnaci těsnění, které je zvlášť důležité v mrazivých dnech, aby neztratilo svoji elastičnost, dobře těsnilo a nepřimrzalo k rámům. Pravidelná péče o plastové povrchy s UV ochranou prodlouží životnost Vašich oken!

Levá úvozovka

Manželé Kudláčkovi jsou naprosto fantastičtí. Rychlí, precitní, efektivní. Opakovaně si je zvu do domácnosti na generální úklid i drobné opravy, vždy se skvělým výsledkem. Již několikrát mne doslova zachránili. 1

Adéla Ševčíková

Pravá úvozovka

Využíváte tyto služby?

Celkem hlasů: 91

Návštěvnost: 0

Kontaktujte mě:

pondělí až pátek 7 – 13 hodin
tel.: 728 777 728
e-mail: opravydomacnosti [at] volny.cz

Svatopluka Čecha 1607/40
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Zdeněk Kudláček