Něco o mě

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych Vás přivítal na mých stránkách Opravy domácností CZ a stručně Vás seznámil s mojí činností, zabývající se opravami a údržbou domácností, typu „Hodinový manžel”. Živnost jsem založil v roce 2009 se sídlem v Brně. Jsem ryze česká firma. Hlavní činností firmy je pomáhat Vám s různými opravami a pravidelnou údržbou vaši domácnosti. Provádím také pravidelný údržbářský servis pro firmy. V této oblasti mám již devítiletou praxi. Moji zásadou je kvalitní, přesná a pečlivá práce a poskytnout Vám nejlepší možný servis. Práce „Hodinového manžela” je pro mě nejen výdělečnou činností, ale i koníčkem. Nesnažím se dělat vše. Pokud uznám, že je nějaká oprava nad moje možnosti, přenechám ji specializované firmě. Vážím si všech zákazníků a chovám se k nim vždy seriózně, poctivě a individuálně přistupuji k jejich potřebám.

Závěrem mi dovolte, abych poděkoval všem stávajícím zákazníkům za přízeň. Nové i stávající zákazníky bych chtěl ujistit, že udělám vše, co je v mých silách, abych maximálně uspokojil Vaše potřeby a aby spolupráce se mnou byla pro Vás efektivní a bezproblémová.

Zdeněk Kudláček, Hodinový manžel Brno

Hodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel BrnoHodinový manžel Brno
czin-eu
jahho
najednou-cz
alfa

logo-fischer
logo-hitachi

Hledáte firmuHledáte firmu?

KOMPLEXNÍ ELEKTROINSTALATÉRSKÉ PRÁCE
PRO VÁŠ DŮM, BYT I FIRMU

fa. Martin Lewkiw

tel.: 774 832 405

e-mail: lewkiw.martin [at] gmail.com

InformaceInformace

Vážení zákazníci, velice se Vám omlouvám, ale z důvodu dlouhodobých zdravotních problémů momentálně nepřijímám žádné zakázky. Děkuji za pochopení.

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu plastových oken. Nabízím kompletní kontrolu a seřízení plastových oken. Promazání závěsů a kování Vám zajistí lehkost chodu mechaniky oken a ochranu proti korozi. Impregnaci těsnění, které je zvlášť důležité v mrazivých dnech, aby neztratilo svoji elastičnost, dobře těsnilo a nepřimrzalo k rámům. Pravidelná péče o plastové povrchy s UV ochranou prodlouží životnost Vašich oken!

Levá úvozovka

Manželé Kudláčkovi jsou naprosto fantastičtí. Rychlí, precitní, efektivní. Opakovaně si je zvu do domácnosti na generální úklid i drobné opravy, vždy se skvělým výsledkem. Již několikrát mne doslova zachránili. 1

Adéla Ševčíková

Pravá úvozovka

Využíváte tyto služby?

Celkem hlasů: 30

Návštěvnost: 0

Kontaktujte mě:

pondělí až pátek 7 – 13 hodin
tel.: 728 777 728
e-mail: opravydomacnosti [at] volny.cz

Svatopluka Čecha 1607/40
612 00 Brno

Kontaktní osoba: Zdeněk Kudláček