VÁŠ RODINNÝ SERVIS PRO DŮM, BYT I KANCELÁŘ V BRNĚ A OKOLÍ

HODINOVÝ MANŽEL BRNO

… když potřebujete pomoc

VOLEJTE 721 218 567

Mobilní zábrany proti bočnímu dešti a sněhu Sestavení a kompletní instalace kuchyňského bloku Zhotovení a montáž předsíňové stěny s doplňky Nová dvířka k jádru v PD Dlažba na zídce Úložný prostor pod kuchyňskou linkou Kompletní montáž kuchyňské linky se zapojením vody Kompletní montáž, sestavení a ukotvení nábytku Výroba a montáž opěrných desek Montáž dětské patrové postele

Něco o mě

Vážení zákazníci

Dovolte mi, abych Vás přivítal na mých stránkách a stručně Vás seznámil s mojí činností, zabývající se opravami, údržbou a úklidem domácností, typu „Hodinový manžel”. Živnost jsem založil v roce 2009 se sídlem v Brně. Jsem ryze česká firma. Hlavní činností firmy je pomáhat Vám s různými opravami, pravidelnou údržbou nebo úklidem ve vaši domácnosti. Provádím také pravidelný údržbářský servis a úklidové služby domů, firem či kanceláří. V této oblasti mám již devítiletou praxi. Moji zásadou je kvalitní, přesná a pečlivá práce a poskytnout Vám nejlepší možný servis. Práce „Hodinového manžela” je pro mě nejen výdělečnou činností, ale i koníčkem. Nesnažím se dělat vše. Pokud uznám, že je nějaká oprava nad moje možnosti, přenechám ji specializované firmě. Vážím si všech zákazníků a chovám se k nim vždy seriózně, poctivě a individuálně přistupuji k jejich potřebám. Snažím se Vám dodávat pouze kvalitní produkty.

Závěrem mi dovolte, abych poděkoval všem stávajícím zákazníkům za přízeň. Nové i stávající zákazníky bych chtěl ujistit, že udělám vše, co je v mých silách, abych maximálně uspokojil Vaše potřeby a aby spolupráce se mnou byla pro Vás efektivní a bezproblémová.

Zdeněk Kudláček

servisní technik


CZIN.eu Najednou.cz - Váš nový portál a katalog firem JAHHO - internetový portál sPřehledem.cz - katalog stránek Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál Príma internet Alfa Elchron Rink.cz ZDROJ.cz - katalog odkazů
Neváhejte mě zavolat
a zeptejte se!

INFOLINKA:
+420 721 218 567

Ochotně Vám zodpovím
veškeré dotazy!
INFORMACE

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu vašich oken. Nabízím kompletní kontrolu a seřízení plastových oken před zimou i celoročně. Promazání závěsů a kování Vám zajistí lehkost chodu mechaniky oken a ochranu proti korozi. Impregnaci těsnění, které je zvlášť důležité v mrazivých dnech, aby neztratilo svoji elastičnost, dobře těsnilo a nepřimrzalo k rámům. Aktivní péče o plastové povrchy s UV ochranou prodlouží život vašim oknům!